Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení - rada

Zdravím Vás, chtěl bych Vás požádat o pomoc, radu, info ...

Mám připojení přes kabel (zdířka - kabel - stolní počítač) a chtěl bych ještě jedno připojení, abych mohl používat i netbook, ale bez kabelu, tedy přes wifi. Problém je v tom, že nevím, jak vyřešit, abych mohl mít stále zapojený stolní pc a k tomu ještě i WiFi router, přes který bych mohl být připojen na internet s pomocí netbooku. Zdířku mám jen jednu a tím pádem nevím, jestli někde sehnat rozvojku a nebo koupit router a hlavně se v tom vůbec nevyznám ... :-( Mohl by mi někdo z Vás poradit, jak postupovat a jak vše zapojit ?

Moc děkuji všem za jakékoliv info.

S pozdravem

Michael

Router není auto nebo hasicí přístroj - nestojí to několik výplat a nezávisí na tom životy. Skočte do obchodu a vemte nějaký z police. Je prakticky jedno, co to bude. Jen ať to má WiFi a routuje, beztak to bude výrobek čínských děcek.