Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovani - porad zamrza PC

Zdravim
Pri vypalovani porad zamrza PC,nebo zacne to vypalovat,ale behem minuty to skonci
soubory se nacitaji do bufferu,a kdyz uz to zacina,tak sekne,a konec
Zkousel jsem ruzne programy na vypalovani,upgradnul jsem mechaniku a porad nic

Mechaniku mam Asus DRW-20B1LT
system Windows XP
AMD trijadro a 2 GB RAM
500w zdroj
Změna předmětu, původně: Vypalovani (LaKr) (Kráťa)

vypalovalo to někdy?
cos od té doby instaloval - nějaký soft pro virtuální mechaniky?

na vysvětlenou: problém není s 3-jádrem. ale poměrně nová deska by se prodávala s novějším a funkčně nainstalovaným systémem od prodejce.
domácích fušerských instalací je tu denně ... aspoň jedna.