Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je s tím počítačem?

Ahojte,
mám tu jeden pc -
CPU: Intel Celeron 2.53GHz
RAM: 1GB (2x512MB do dual)
Dostal jsem lísteček:

Počítač se při práci vypnul, v činnosti tiskárna. Po znovu zapnutí naskočila po připojení ext.disku chyba:

0x7c8017c0
Kontrukce na adrese paměti 0x008bt99c. S pamětí nelze provést operaci: read
0xfffffff
- Klepnutím na tlačítko OK ukončíte program. [nefunguje myš, hdd v činnosti] Chcete li [asi]ladit, klepněte na Storno.

Moc to nechápu, už se v tom nevyznám. Pak asi PC nejel, dovezli mě jen pc, zapnul jsem, připojil ten její disk, a nic. Všechno OK. Teploty OK, žádný prach v case, zdroj Forton.
Tento PC byl v poslední době několikrát v servisu (nešel signál do monitoru a jiné) a tato samá chyba, to nevím co dělali.
Nějaké nápady? Nebo to vrátit zpátky, a uvidí se?

Všechny ty Adobe, jsou tam totiž velmi často už od instalace těchto produktů, java update zrovna tak a useři to ani netuší. A i kdyby tušili, neví nač to je a ani jestli to mohou vypnout. A kdyby i věděli, že ano, neví pro změnu jak a kde :-)
Dá se tedy "střílet od boku".

není to tak hrozné, čekal jsem to horší.
ty programy od wd jsou nejspíš k externímu disku, takže to bohužel asi používají - jinak bych to vyhodil.
stejně tak hp je šmejd co se týká kvality jejich ovladačů, ale můžou to používat pro nějaký skener nebo bůh ví co. jestli to mají jen kvůli tiskárně, rovnou bych to vypnul - té stačí normální ovladač.

jestli to máš aspoň na dva dny, zkusil bych toto: zrušil bych zatržení těch obou wd programů + hp manager, ukončil starter a restartoval, a sledoval zda se něco změní.

ještě nakoukni do prohlížeče událostí (aplikace, systém) - na nějaké související žluté nebo červené chyby.

ve starteru jdou pak ty věci zase zatrhnout zpět.