Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autochk not found skipping autocheck

PC mi zničehonic začalo psat při zapínání tuto hlášku a hned po tom se samo restartuje. To samé dělá i v nouzovém režimu. Navíc se mi nad tím zobrazuje logo Windows Vista i když jsem ho ta nikdy neměl. Nevíte co s tím?
Googloval jsem a nic co jsem našel nepomohlo, díky za jakoukoliv radu

vložil jsem cd dal jsem opravu R a ted mám černou obrazovku kde se píše: ZOTAVOVACI KONZOLA SYSTEMU WINDOWS a pod tím je: KE KTERÉ ČÁSTI SYSTÉMU SE CHCETE PŘIHLÁSIT? Napsat tam jde ale jenom 1 znak tak nemůžu dát chkdisk. Je to vůbec správně? jestli ne, co dál? díky za odpovědi