Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem php tlačítko

Dobrý den...potřeboval bych poradit...jak vytvořit v php tlačítko které se zeptá zda vám již bylo 18 let a když zadáte datum narození vás to budto pustí na danou stránku nebo řekne že ne...děkuji mockrát

Takto bude vypadat ověřovací skript:

$rok = $_POST['rok'];
$mesic = $_POST['mesic'];
$den = $_POST['den'];

$seconds = strtotime("$rok-$mesic-$den");
$time = Time();

if($seconds-$time < 18*365.2422*24*60*60) //18 let na sekundy
{
echo "Není vám 18 let, vypadněte odsud!";
}
else
{
echo "<script>location.href='od18let.php'</script>";//presmerovani
}

Přičemž formulář bude vypadat takto:

<form action="kontrola.php" method="POST">
<input name="den" style="width:40px;">&nbsp;.&nbsp;
<input name="mesic" style="width:40px;">&nbsp;.&nbsp;
<input name="mesic" style="width:80px;">&nbsp;&nbsp;&nbsp;
<input type="submit" value="Ověřit">
</form>