Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Creative PlayCenter a implicitni adresar s muzikou

Ja uz jsem se na to kdysi ptal na poradne.old, ale nikdo mi nebyl schopen (adekvatne) odpovedet - je mozne u tohoto SW (bulk k Livce) zmenit implicitni disk/slozku pro hledani zvukovych souboru? Std je navolen adresar "/media", coz je ponekud (pro mne) smutne, nebot mam tato data ulozena na jinem disku a v dost zanorene slozce a pokazde se tam proklikavat je tristni...

Hlavne mi neradte jiny soft - na tuhle nadheru (CPC) jsem dost zvykly...

Tak trochu hackersky :-): Skusal si dve bodky (prechod o adresar vyssie)? napr.
..\..\mojhlavnyadresar

//edit: aha ty mas tie data na inom disku, tak to je dost tazke. Holt ked sa stertne debilny windows aj s jeho pismenami diskov, a k tomu este debilny program (nic v zlom ale ten program sa evidentne sprava debilne :-)), tak to takto dopadne :-)