Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je jedno do ktereho PCIe 16x slotu dam kartu...?

mam desku asus a8n-sli premium a gk winfast px6800gs...je jedno do ktereho PCIe kartu dam..dalsi problem je v tom ze vetracek na karte dela strasny kraval toci se na plne obratky .po nainstalovani driveru karty trochu ubral ale presto je to fort velky hluk,dokonce po hodine zacly vibrovat plechy na karte.(vetsinou se rozklepou po roce nebo pul...) rivatunerem se daji otacky jeste stahnou ale normalni to neni.....nevite co s tim ....??? dekuji

Je to jedno, sloty jsou zamenne (northbridge si to prebere ;-) ). Ze ti huci vetrak je u Winfastu naprosto normalni a jeho otacky koriguje GPU na karte (spolu s obsuznym SW v driverech) dle teploty cipu. Vadi-li ti to, muzes poridit chladic treti strany (treba ThermalTake - ty jsou dost dobre a tiche)...

ok skusim i ten druhy PCIe,, ale ten vetracek se mi nezda je to fakt kraval az po nabehnuti xp ho rivatuner spomali (neznate jeste nejaky jiny program kterym bych ho mohl regulovat),,proste se mi to nezda a mam pocit ze by jel fort na plne otacky...nebo neco takoveho ale ten ma tri pin konektor a ja bych potreboval 2 pin...mocmoc dekuji