Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB internet + síť

Dobrý den,
můžete mi prosím poradit, jak nakonfigurovat vytáčené spojení (mám modem přes USB od Ufona), aby když se přihlásím tak abych viděl i do místní sítě (přes eth). Normálně jsem dostupný v síti, ale když se připojím do internetu, tak už v místní síti nejsem viděn. Mám Windows XP... Poradíte mi prosím někdo ? - Zřejmě se musí nastavit nějak Gateway nebo iptables?
Děkuji za každou radu :-)

Marek

jak je nastavena tvoje síťovka, připojená do místní sítě? win+r - cmd.exe [enter]

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

mám za to že u lanky nebudeš vyplňovat bránu, a na jiná pc se budeš připojovat přes jejich ip adresy, pokud to budeš potřebovat.
stejně tak tě nezbytně nepotřebují vidět oni, důležité je že od tebe dostávají odpověď na ping - čili jsou tě schopni v případě potřeby přimapovat přes ip adresu i když tě v "okolních pc" nevidí.

předpokládá to zkontrolovat povolené výjimky pro sdílení souborů na firewallech.