Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maxtor 6Y120LO

Dobrý den, mám disk Maxtor 6Y120LO ATA a mám s ním problém...po připojení do PC mi to napsalo ve správě disků že disk není připojen a je třeba zadat buť GPT nebo MBR...já jsem zadal MBR a nevím jak dál co s ním....jestli je třeba sehnat jiný ovladač disku....v tomto počítači se mi nezobrazí
děkuji mockrát za další rady

no ve správě disků mi to ukázalo disk a že není přiděleno...tak jsem dal přidat nový svazek zadal NTFS a vše ok....najednou to naběhlo....ale disk se začal jevit jako typu RAW a za okamžik naskočilo NTFS...tak jsem to zformátoval a uvidíme....