Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem druha klavesnice

ahoj mam pripojenou jednu bezdratovou klavesnici s mysi a ted sem pripojil druhou na usb tedy dratovou a tu bych rad pouzil misto herniho ovladace tak ze se mi bude tato druha klavesnice zobrazovat jako druhe ovladani..
ale druha klavesnice se mi jakoby vsouva do te prvni takze obema klavesnicemi bych pri hre ovladal stejne muzstvo (napr. u fotbalu)
ale kdyz mam pripojeny ovladac logitech tak se mi automaticky zobrazi pri hre jako druhy ovladac takze ovlada druhe muzstvo..
jde nejak nastavit aby se mi ta druha klavesnice tedy chovala jako ten ovladac..a mohl sem hrat napr. s kamaradem tak ze ja budu hrat na jeden klavesnici za tym 1. a on na druhe klavesnici za tym 2. ???

jde o hru Pro Evolution Soccer 2010
jedu na Win. 7 64bit.

DIky

ano ale u pro evolution soccer 2010 je to tak ze musis spustit settings a tam nastavit pocet ovladacu a ja mam zatim jen dva k dispozici 1.klavesnici a gamepad logitech a kdyz pripojim tu druhou tak v tom settings si to mysli ze ta druhe je jakoby ta prvni takze se mi v te nabidce neobjevi jako dalsi(3.) ovladac lae porad jen 1.klavesnice a gamepad. a pritom je hra delana na max 4 ovladace a nemuzu docilit toho aby se mi druha klavesnice zobrazovala jako dalsi ovladac porad si ta hra myslis ze druha je ta prvni.
to me zajima...jestli bych toho nemohl docilit

Podľa mojich doterajších vedomostí, na otázku: môžem mať v jednom systéme zapojené dve paralelné a samostatné klávesnice,
som vedel iba to, že nie.
(Samozrejme, bez zásahu do systému.)

A riešenie sa volilo cestou Makier.
Ako spomína Mr.touchwood.