Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde načíst windows

Dobrý den mám problém se svým pc, nejdřív jsem se do windowsů dostala i spustit programy šly, ale pak se objevila modrá obrazovka s výpisem paměti ram, no tak jsem to restartovala jenže to nenajede, jen se objeví černá obrazovka a nic se nenahrává, zkoušela restartovat 10x a furt nic. tak co mám dělat, myslíte že musím znova nainstalovat windows, aby všecko šlo, jenže to je strašně na dlouho. :/ Prosím je tady nějaký odborník, který tomu rozumí?? Děkuju.

A vidis po zapnuti PC aspon vypisy BIOSu, alebo vobec nic alebo co?
Znovu nainstalovat Win mozes skusit, ak zistis ze to nejde, tak budes vediet ze mas zavadu v nejakom komponente PC. Najprv to uplne vypni na par minut z 230V, ked to nenabehne ani potom tak bude nutne vysetrit v com je zavada - zozen si niekoho kto sa vyzna nech zapoji len zakl.komponenty a skusa. Az sa najde vadna komponenta bude treba kupit novu.
Alebo servis.