Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s cd-romkov - zmizla a neni ani v BIOS

ahoj mam note-book Toshiba satelite A210 15J os win xp. s pocitaca mi zmizla cd-romka,ba neni ani v biose ale ket dam do nej cd tak normalne pracuje ale nic sa nedeje? neviem co mam s tim robit skusal som upravu registrov vimazanim filtrov (UpperFilters,LowerFilters) dakujem za rady
Změna předmětu, původně: problem s cd-romkov (LaKr) (Kráťa)

Ak sa to stane nabudúce,
hlavne choď do Správcu zariadení vo Windowse - či aj tam nie je zobrazená.
Ak je, tak daj nainštalovať driver - pre optiku.
Ak nie je, nainštaluj chipsetdriver.
(A kontrolne pozri či je tam UDMA.)

Väčšinou to - v takomto prípade, že nie je ani v načítaní BIOSu - pomôže.

.

Ale buď rád, že sú tu väčšinou admini Česi,
lebo Slovák by Ťa poslal znovu do školy.