Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 - problémy v uživatelské složce

Ahoj, mám windows 7, ale mám tam 2 problémy, začnu tím jendoduším a to, docela mi vadí ty knihovny, jdou nějak zrušit, třeba v registrech? A pak mám druhý problém, a to, když má uživatel svou základní složku, ve kteréjsou skryte Appdata dokumenty a i složky od knihoven, naskakuje mi tam složka oblíbené pooložky, pokaždé jsem ji odtsranil, ale ted v ní jsou ty oubory, které jsou v složce, ve které je sama, když ji odstraním, tak se odtraní všechna data co mám ve složce ve které je, nevíte jak to vyřešit aby tam nebyla?
Doufám že jste mě pochopili a předem dík za odpověď.
Želvík

Ak je to tak,
že Vaším trápením je adresár Knižnice/Libraries (na ktorý ste neboli dosiaľ zvyknutý), a Data aplikácií,
tak riešením je:

1. Sústrediť sa na adresár Dokumenty/Documents,
a ten (moja rada) - ak máte viac partícií - presunúť komplet na D:
2. Ísť do Možnosti zložky/Folder option - v Contol panely,
a tam v druhej záložke Zobrazenie označte - Nezobrazovať skryté súbory a zložky.

Díky karle, cci obojí, tak to snad dál zvládnu, ještě v mé složve mám složku oblíbené položky ve které jsou všechny soubory které jsou v mé složce, nevíte jak se jí zbavit? Když ji odstranim odstraní se i data v mé složce.