Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno e-mail klient + textový editor pro Win 7

Dobrý den,
poraďte mi, jakého e-mailového klienta pro Windows 7? Něco jednoduchého, podobného Outlocku? Existují Offici (Microsoft office) i na Win 7, nebo v čem otevíráte textového dokumenty?
Děkuji za odpovědi, hezký den.

Používám Windows Mail, je to nástupce OE, vyhovuje mi. Existuje ovšem spousta jiných, fajnšmekři preferují třeba The Bat!

Office samozřejmě existují. Pokud ti nestačí v systému již obsažený WordPad, můžeš si naistalovat co libo -
koupit MSO2007 nebo zadarmo OpenOffice nebo jenom MSO prohlížeče, které jsou zadarmo.