Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Něco se mi nainstalovalo a všechno mi to smazalo

Ahoj včera jsem vypnul notebook dneska ho zapnu něco se nainstalovalo nainstaluju se to spustí se Windows a co nevidim všechny věci jsou pryč! to by mi tak nevadilo nainstaluju Norton 2009 napíše mi to že potřebuju bejt připojenej k síti zapnu internet NEFUNGUJE zkouším se se připojit teda k Místní síti a píše mi to:Systém windwos se nemuže připojit k TP-LINK
co s tim?

Změna předmětu, původně: Problem
Co se to dneska děje? Tady je sjezd lidí, co nedokáží napsat předmět? (DWarf)

Ne, ono se ti to nenainstalovalo, ty sis to nainstaloval sám. Nic se nikdy nenainstaluje samo, vždy to potřebuje tvoje povolení. Buď si to do PC stáhneš nebo povolíš instalaci něčeho v instalaci softwaru (ne, opravdu se neinstalují programy stylem klik klik klik klik jů už jsem konečně u tlačítka finish). Proskenuj programem SUPERAntiSpyware v nouzovém režimu.