Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - připojení

Ahoj, potřebovala bych poradit.. PC a notebook, na notebooku mám internet přes wifi. Nedávno jsem si musela notebook přeinstalovat a teď nevím jak se mám k síti připojit. Nevím jak nastavit připojení k místní síti, aby se mi pc našel a připojil se. Poradíte mi někdo jak na to prosím? Nevím si rady:-(..Děkuju za odpověd.

kolega se ovšem ptal na drivery wifikarty - takže ve správci zařízení ji vidíš? (ovládací panely - systém - hardware ... nebo co máš za verzi windows)

nebo se ti ve výpisu síťových připojení žádná síťová karta neukazuje? start - spustit - cmd.exe [enter]:

ipconfig -all