Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nenačtení PLOCHY

Ahoj,včera kolem:) 15:00 sem zapl počitač,ale najednou mě nenaskočila plocha,dolní lišta i ikony.
Správce úloh mi jede,prográmky přepínám přes správce úloh...

Nebyla by,nějaká rada ohledně tady té pomoci?? díky:)

Lock, tazatel o radu stejnak zřejmě zájem nemá. (DWarf)

Mas tam Vir. Zrejme jsi pouzil nejaky crack na hry apod.
A zrovna tento se hodne spatne odstranuje...
zabrani spusteni Explorer.exe. Jde to obejit, ze si spustis z TaskManageru napr. TotalCommander, tam si najdes Explorer.exe a prejmenujes jej na neco jineho a pak spustis. Tim dosahnes opet spusteni uzivatelskeho rozhrani.
Ale stejne musis v nouzovem rezimu spustit nejaky antivir a dat to do poradku.

Tento virus rusi (co vim) body obnoveni a brani navsteve stranek antivirovych spolecnosti.