Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Půjde tohle dohromady?

Dobrý den, udlal sem si takovou předběžnou alternativu mých nových součástek...půjde to dohromady? a co by ste vylepšili,? ..mám omezený rozpočet... děkuji

http://www.alza.cz/amd-athlon-ii-x2-250-d153958.ht m
http://www.alza.cz/kingston-2gb-ddr3-1333mhz-cl9-h yperx-d149198.htm
asus-m4a78lt-m-le-d145279.htm

s vybranými značkami jsem neměl žádný problém..jak Kingston tak ASUS či AMD tak proto tento výběr. Děkuji

přihodím sem svůj malej dotaz:
když je u nového CPU napsáno "boxovaný s chladičem", znamená to že je k CPU přiložen chladič a není třeba dokupovat zvlášť?
Vim že je to celkem nesmyslnej dotaz ale zrovna objednávám známému PC, které mu budu skládat tak se pro jistotu ptám.. :-)

ještě bych se chtěl zeptat...prosím jak je na tom kvalita toho chladiče? jaká bude teplota u CPU v zátěži? Mýte někdo zkušenost? nerad bych potom řešil teplotu okolo 80ti stupnu :-) to si radeji rovnou necham pribalit k nemu nejaky ten chladic lepsi...dekuji