Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padani aplikaci,divne chovani windows

Dobry den,pri hrani hry (napr. The settlers 7,Batman arkham asylum) nebo jen pri poslouchani muziky se mi najednou sekne obraz a zvuk a spravce uloh hodi chybu o tom ze program windows prestal pracovat(toto jen u muziky ,kdyz se sekne hra tak spravce uloh hodi hlasku jen k te dotycne hre) a program se ukoonci ,z plochy zmizi ikony a znovu se plocha obnovi ale pote vse vypada normalne ale kdyz chci zapnout skoro jakykoliv program ,tak se chova podivne viz. foto (napr. internet explorer,icq,skype) a po chvili mi to stejne napise i u techto programu ze prestaly pracovat a vypnou se a toto doprovazi jeste podivne jevy na obrazovce viz. foto

Vubec nevim cim to je.. --spatne ovladace grafiky ?
Opravdu netusim ,pri hre to nastve 2x tolik ,kdyz jsem nekde v puli mise a je najednou konec ,to docela nastve!
A pri tomto jevu je pocitac tak nejak zpomaleny a sekaví .
Pomuze jen restart pc ,do te doby nez toto nastane znovu.

PS: to co vidite na fotkach to se deje při každe internetove strance a když internet explorer vypnu a znovu zapnu tak po nekolikate se uz ani nezapne a rovnou mi to hodi chybu ze program prestal pracovat.A abyste si nemysleli ze chybou je samtony explorer tak kdyz zkusim zapnout treba safari tak ani nenabehne a uz je tu chyba programu.
-Nedeje se tak jen v internet Exploreru ale i napr. Microsoft word.(ve wordu jsem zatim zaznamenal jen to divne chovani obrazu,na funkcnost to zatim nemelo vliv)

Jedu na Windows 7 64bit
sestava:
Amd phenom II X3 720
Ram 4gb
Nvidia Geforce GTS 250

Jsou to dvě nejpravděpodobnější možnosti. Další možností je, že máš nainstalovanou verzi ovládačů, které obsahují chybu, kvůli níž se objevují problémy s rychlostí větráku (ovladače ForceWare 196.75). Začal bych tím, že bych sundal bočnici a postavil k tomu ventilátor.