Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AW6HJBSD IDE Controller

Zdravim

mám problem s HDD - Segeate, při startu systemu mi pc hlásí chybějící driver, přitom HDD normálně používám, driver jsem hledal u segeate, i u Dellu(vyrobce desky), na googlu jsem nenašel nic.
Prosim pomoc, jsem v tomhle debil.

aw6hjbsd ide controller je radič virtuálnej mechaniky,ktorý doinštaluje do systému,resp. v ňom vytvorí program a la Virtual CD,Daemon tools a podobné programy na vytváranie virtuálnych mechaník,takže treba korektne odinštalovať všetky zbytky takéhoto programu zo systému a vyčistiť registre