Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dochází k samovolnému vypnutí PC

Dobrý Den,..
mám znovu takový problém...
při jakékoli činnosti na mém PC(hraní her,surfování na netu,poslouchání hudby,..atd.) dochází k samovolnému vypnutí PC.Stále jsem nepřišel na způsob,proč se toto děje a rád bych tento problém už konečně vyřešil,..poradíte mi prosím?
P.S - počítač je teď hodně zpomalený,nepomohla ani antivirová kontrola ani defragmentace..

Vlastním:
PC Flexio
Procesor: :
AMD Athlon X2 4400+
Operační systém: :
Microsoft® Windows® WINDOWS VISTA HOME PREMIUM 32-bit
Operační paměť: :
2048MB DDR2
Základní deska: :
MB ASUS M2A-MX/GBL/VGA1200/R/PCIe/GL, AM2
Grafická karta: :
int. karta je ATI RADEON 1200 až 256 MB
Pevný disk: :
Western Digital, 320GB, 7200 ot., SATA II
Opt. mechanika: :
Mutliformátová DVDRW 20×
Zvuková karta: :
Zvuk 7.1 Level HD Audio (teď už používám externí..)

Děkuji za odpovědi..

Změna předmětu, původně: Dalí období samovolného vypínání PC =(
Ten puvodni predmet byl v jakem jazyce? (rh)

Najprv by si mal skontrolovat teploty, napr. speedfan, alebo v BIOSe. Je mozny nedoliehajuci alebo odpadnuty chladic CPU alebo chipsetu apod. Dalsie mozne problemy su vadny zdroj alebo zakl.doska. (nutna vymena, zacal by som zdrojom, pozicat si z ineho PC. Ak su teploty ok).
P.S. moze byt aj obcasny skrat na kejs, nutne skontrolovat volne kable zdroja a distancne srubky pod zakl.doskou...