Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s dvd mechanikou

Zdravím všechny,chtěl bych se zepta jestli by někdo neporadil co dělat....:-( Mám mechaniku od Samsungu SH-S203P a nechce mi načítat některé originální dvd :( mám windows 7 ale u mechaniky mám ovladač aktualizovanej z roku 2007 :-D :( prosím o každou pomoc ...děkuju předem.

oni toho ... ze sebe udělají sami:

mám ovladač aktualizovanej z roku 2007

takový ovladač bych totiž docela rád viděl.
a právě proto by nebylo od věci, kdybys napsal že mechanika u některých originálních dvd nenačte ani souborový systém (čili není vidět obsah třeba v totalcommanderu), anebo se jen nespustí automatické přehrávání.