Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Catalysty

zdravim kdyz nainstaluju OS W7 tak tam uz je ovladac na grafiku je vtom i catalysty? co to vlastne je ty catalysty? kdyz je stahnu musim primo na moji verzi catalysty? diky vsem

OS má pouze nějaké univerzální ovladače pro grafické karty.... Každopádně doporučuji nainstalovat ovladače od výrobce grafické karty (ATI,NVIDIA,MATROX...)
Catalyst control center má ATI a můžeš v nich měnit rozlišení, nastavení 3D + nějakej ten monitoring a zvyšování taktů grafické karty... prostě se tam podívej a uvidíš :-).