Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí PC nanajede obraz

Zdravim,
zapnu PC a nanajede obraz, vetraky se roztočí, ale obraz nikde. Tipoval jsem to na špatný zdroj, grafiku nebo desku.
Když jsem grafiku z PC vytahl a zapl ho jen tak, tak ani nezapípal takže spíše ten zdroj? Zároveň jsem i odpojil
všechny mechaniky a hdd, ale stále nenaběhl. Bohužel jiný zdroj na vyzkoušení nenmám a vím že na tuhle otázku
nejde jednoznačně odpovědět, ale kdyby někdo měl nějaký nápad budu rád.
Díky

Pokud se neda vyzkouset nahradni zdroj a podobne , tak to se blbe opravuje , urcite muzes zkusit vyresetovat bios,, to obcas taky zabere.

Odpoj vse co neni nutne k nastartovani biosu, optiky ctecky hdd,, nech jen desku, jednu ram cpu a gk .

Pokud ma deska integrovanou grafiku tak nech jen tu..