Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zavirovane PC

Ahojte
mám takový problém se zavirovaným PC. při spouštění win (jak má naběhnout uvítací obrazovka) se okamžitě restartuje, tudiž win se nespustí. da se dostat do rezimu nouze, ale tam nejde nic instalovat (hodi se chyba ze nelze instalovat, ze to win zakazal (neni to presny popis, ale uz se to tu nekde resilo, presny popis dodam odpoledne)). nemuzu nainslalovat zadny anti - spyware a tak. podarilo se me spustit eset online a naslo to asi 6 trojskych koni, a napsalo to, ze je to i odsranilo. ale problem pretrval dal. tak ted me napada jedine format disku a nova instalace, coz by jsem nerad a nebo pokud existuje nejake bootovatelne CD napr s linuxem, kde by byl antivir a podobne veci pro win.
Jedna se o WINXP SP3.
Diky za pomoc a napovedy..

Pokud to nemáš možnost odvirovat v jiném počítači tak to vidím na to přeinstalování. Formátovat to nemusíš pokud zvládneš přes nějaké live cdčko nakopírovat vše do z C: adresáře záloha/odviruješ to potom/.