Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto PC mi napadl trojský kůň

Ahoj, prosím o pomoc. PC mi napadl trojský kůň,nejde mi zvuk, nefunguje touchpad, nemužu se dostat na windows update prosím pomoc nevim co mám dělat.
Napište mi na mail x@x.x. předem dík

Mail jsem odstranil, protoze spamy a toto neni emailova poradna. (rh)

Změna kategorie, původně: Hardware (rh)

Zazalohovat data, preformatovat disk, provest novou instalaci Windows, nainstalovat programy k zabezpeceni (AV, FW), nainstalovat posledni patche pro OS a aplikace, obnovit data ze zalohy.
Pokud si na to viz vyse netroufate tak to zanest do odborneho servisu.

EDIT\ Vytvorit si uzivatelsky ucet bez admin prav a pod nim pracovat.

Ovládač zvuku budeš muset nainstalovat z CD, ale až to odviruješ. System Volume Information vyčistíš tak, že vypneš a zapneš obnovení systému (pravá myš na Tento počítač, Vlastnosti, Obnovení systému, Vypnout nástroj na všech jednotkách, Použít).