Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pasivní chladič na notebook

Dobeý den.
Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký pasivní chladič na notebook HP Pavilion dv6-2015sf,protože mi hrozně hučí.
Procesor mám : AMD Turion(tm) II Dual-Core Mobile M500 - 2,20 GHz.
Předem děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Pasivní chladiš na notebook (rh)

Tak NTB jsem celý rozebral, než jsem se dostal k procesoru.
Preocesor byl čistý a NTB hučí dál. Při rozebírání jsem si ulomil kontakt na wifi a po složení mi zbylo asi 5 šroubků...xD
Ale všem velice děkuji za rady :)