Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdvojka na 2 počítače

Zdravím.
Už dlouho hledám nějaké řešení. Prosím poraďte. Mám anténu obr1.Připojení obr2.Vše chodí,jak má.Ale potřeboval bych to nějak rozbočit,abych to mohl natáhnout i děckám do pokoje.Existuje nějaká rozbočka? Něco jako svitch? Pro mě by bylo ideální,kdyby se to dalo rozbočit na RJ45.Wifirouter jsem zamítl(krajní řešení) a dále:Nemám dva notasy,který by se daly propojit kříženým RJ45. Chtěl bych jen abych mohl děcka vypakovat i s noťasem do jejich pokoje a aby se tam mohli píchnout na net.

Díky moc,za každou radu.
Milan P.

z fotky nejde poznat co to vede do notebuka, to je usb? s tím nenaděláš nic.
jestli je to lan zásuvka, koupíš wifirouter a je to.

když tě čtu pomaleji: máš doma jen jediný notebuk, ale chceš aby s tím pionýři mohli do pokoje. tak pokud ti nebude vadit kabel na zemi (v liště), tak pár metrů prodlužováku, ale fak z té fotky č.2 pendrek poznám.

Kup si buď toto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3403 9
nebo toto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6451 1

(ten druhý je novější model a má více ethernet portů). Oba musíš nastavit do režimu WISP. Pokud bys chtěl mít doma lokální wifi, budeš muset koupit krabičky dvě -- jednu jako wireless klienta, druhou jako wifi router.