Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače gr.karty intel 82865G

Chtěl bych si stáhnout ovladače ke grafické kartě , ale nemůžu je na stránkách Intelu najít. Jsou tam všechny možné ale není tam ( Intel 82865G graphics controller ) mám tedy nainstalovat ovladač který je nejvíce podobný tomu mému? Bude to fungovat? Díky za rady

Najprv si zisti jaku mas zakl.dosku, potom sa da dalej bavit. Napr. programom everest home, alebo ocami si to precitas na doske. Ked mas notebook tak si precitas napis na notebooku (vyrobca+typ).
Tak sa hlada ovladac. Neviem jakym zahadnym postupom si dosiel k tomu ze tam mas chipset intel 865G, ak to je pravda tak je aj moznost na webe intelu si najst 865G pod sekciou chipset a tam su aj ovladace.