Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem najlepsia znacka notebookov sucasnosti?

Uvazujem o Kupe Notebooku v cene tak okolo 500 E,(ide mi o najlepsi pomer ceny/vykon no neviem sa absolutne rozhodnut Znaciek je vela, no ako tak citam rozne Pc fora tak ziadna sa nevyhla kritike...

Asusi sa vraj prehrievaju a su z lacnych merialov
HP paviliony su vraj casto kazove
Toshiby maju vraz zase na hovno klavesnicu..
Acer tiez ludia velmi nechvalia...

je v roku 2010 nejaka spolahliva znacka notebooku? resp aspon nejake "vydarenejsie" modely vramci konkretnych znaciek?

Všechno jsou v této cenové kategorie stejné levné mrchy. Prakticky jediný způsob, jak se vyhnout problémům, je vybrat ten s nejdelší zárukou a alespoň trochu fungujícím servisem (tedy nám odpadá Acer)....