Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chat okno skace nahoru

Zdravim,
již delsi dobu mam problem.
Mam otevrene chat okno napr v icq nebo mirande nebo na Facebooku.
Kdyz napisu text a poslu ho tak mi okno vyrolluje na vzacatek rozhovuru a to same když mi nekdo neco posle.
Takže kdyz si chci precist odpoved musim sjet az dolu a porad dokola.
Dekuju moc za pomoc.
A mam Visty a dela mi to jenom na NB.

superantispyware je aj na hladanie virov apod., tie to sposobovat mozu. Kliknes si tam na prescanovanie celeho PC a cakas hodinu ze co najde.
Este ma napada mohol by to sposobovat aj nejaky ovladac k mysi, ak si tam instaloval nejaky dalsi (hlavne genius, trust, a podobne skvosty). Ak si instaloval nieco pre externu mys skus odinstalovat.
Odkedy to robi? Ak to spravne chapem robi to vo viacerych programoch, resp vsade? (alebo mas nejaky jeden program v ktorom mas vsetky tie chaty? Ak je to len jeden program tak to je v jeho nastaveniach. Alebo treba kliknut do toho okna s chatom ked ho zrolujes naspodok apod)

Neinstaloval jsem zadny ovladac, nikdy nebyla externi mys treba.
Zacalo to delat v Mirande, tak jsem ji smazl a stahl novou ale ejhle to same, tak jsem zkusil jiny pack mirandy a taky to same.
Tak jsem nainstaloval ICQ a dela to v nem taky.
CCA po mesici to zacal delat chat na Facebooku v Opere.

tohle
C:\Users\Aqwertz\AppData\Roaming\Microsoft\Windows \Cookies\aqwertz@content.yieldmanager[1].txt
C:\Users\Aqwertz\AppData\Roaming\Microsoft\Windows \Cookies\aqwertz@doubleclick[1].txt
C:\Users\Aqwertz\AppData\Roaming\Microsoft\Windows \Cookies\aqwertz@toplist[1].txt
C:\Users\Aqwertz\AppData\Roaming\Microsoft\Windows \Cookies\aqwertz@ad1.proklik[1].txt
C:\Users\Aqwertz\AppData\Roaming\Microsoft\Windows \Cookies\aqwertz@cz.static.etargetnet[1].txt
C:\Users\Aqwertz\AppData\Roaming\Microsoft\Windows \Cookies\aqwertz@rajce.idnes[2].txt
C:\Users\Aqwertz\AppData\Roaming\Microsoft\Windows \Cookies\aqwertz@ad.yieldmanager[2].txt

to s tím kliknutim na spodek chatokna nechapu.

Co nechapes, tam kde sa ti vypisuju texty od ludi ktori ti pisu tak si tam kliknes mysou, na spodok znamena ze za (pod) poslednu spravu ktora ti prisla.

Viry ti to nenaslo ziadne, treba to skusit prescanovat na viry aj v nudzovom rezime, prip. ak nic nepomoze tak odinstaluj / restart Win / nainstaluj ten chat program prip. aj cele Windows nanovo.