Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Delphi, Windows message, system hook

Znova prichadzam s tym istym problemom:
Nieze chcem, ale musim naprogramovat aplikaciu v Delphi 7, ktora dokaze odchytavat Windows message aj ked bude neaktyvna!!!
Uz mi radili, ze to pojde pomocou specialnej DLL kniznice, potom tam zazneli slova "callback" a "system hook"...
Existuje niekto, kto mi poskytne dostatok materialov (txt v slovencine alebo cestine), aby som tento problem mohol konecne pochopit, a nasledne naprogramovat spominanu aplikaciu???????
Za pomoc vopred DAKUJEM!

V cestine nebo slovenstine existuji knihy. Prepisovat z knizky se mi to nechce.
Pokud si vzpominam, posilal jsem ti odkazy na stranky (anglicky), kte byl uveden priklad vcetne knihovny, jak to udelat.

Takze mas na vyber - bud budes investovat do ceske/slovenske knizky nebo stravis trosku casu studiem toho anglickeho odkazu.

Ještě bych doporučil WIN 32 API ve třech dílech, vyšla i v češtině a Win32 Software Development Kit. Ale obávám se, že ve Win XP mají všechny procesy samostatné (a vzájemně nedostupné) fronty zpráv. Takže by se musela asi udělat multithreadová aplikace, která obslouží spuštění a ukončení procesů a zahákuje se za jednotlivé procesy - něco na způsob jak to dělá WinSight ale to je nad síly začátečníka (bez podceňování). Nedal by se ten WinSight použít?

To sa robi cez system hook, staci jeden thread. Daval som uz linky na MSDN, ale netusil som ze niekto skusa programovat bez znalosti anglictiny, bude to mat asi dost tazke, o ziadnom preklade MSDN neviem, pochybujem ze niekedy bude existovat.
Suhlasim ze kniha o WinAPI by mohla pomoct, ak tam budu popisane aj fcie pre system hooky.