Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opožděná myš při hraní her

Ahoj mám celkem zásadní problém s myší zn. Trust laser. Myš pracuje bez problémů, ale jakmile zapnu hru např. Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction atd. tak myš je najednou strašně zpožděná. Když s ní pohnu třeba z leva do prava tak se mi kurzor přesune cca o 0,5 vteřiny později než má ruka. Už jsem zkoušel nastavit citlivost myši ve hře, stahoval jsem i nové ovladače, měnil jsem grafické rozlišení, ale bohužel nic nepomohlo. Můžete mi prosím někdo poradit jak tenhle problém vyřešit? Předem moc děkuji za odpověď.

Notebook: Asus PRO66IC-JX110V
Intel Core 2 Duo T5900 2.2GHz
operační paměť 4GB DDR2
grafika NVIDIA GeForce with CUDA GT220M (1GB)
Windows 7 Home Premium

Řekl bych že počítač normálně nestíhá. Na klávesnici to reaguje normáně ? Sniž detaily a rozlišení, pokud to pomůže není to myší.Půjč si jinou myš.

Edit jinak si myslím že grafická karta je výkonem pod minimální konfigurací, 220M je srovnatelná s ošizenou (DDR2) 9500GT a ta je pomalejší jako minimálně požadovaná 7800

Samozřejmě detaily a rozlišení jsem již zkoušel snížit na minimum, zkoušel jsem i jinou myš z mého druhého pc, ale bohužel nic nepomohlo. Ještě jsem zkoušel nejnovější directX - bohužel výsledek je stále stejný:-(