Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv karta winfast pvr2

Mám instalovanou tv kartu winfast pvr2 po velkých problémech. Pokusil jsem se vyhledat programy automaticky a bohužel žádná odezva.Prosím máte někdo zkušenost s laděním této karty a jak bych měl postupovat? Za každou informaci předem velice děkuji.Na pc je xp.
S pozdravem mali.

Upravena velikost písmen. (Kurt)

Winfast PRV2 je program prosledování televize. Potřebuješ drivery pro ten tvůj typ karty. O typu se v dotazu nemluví. Jdi na leadtek.com a stáhni drivery. Všechny stávající drivery karty odinstaluj a nainstaluj ty stažené. nesnaž se to dělat automaticky to obyčejně nepomůže. Já obyčejně hledám drivery pro karty Leadtek na německém servru této firmy.

Ani jsi nenapsal o jakou kartu winfast jde. To je jako napsat auto "škoda".
Obecně se musí přepnout v programu správný typ vstupu (myslím v levé části programu) -video in,tv, /to bude asi tím/ a potom v nastavení /ikona klíče/ nastavit kabel/anténa a spustit ladění.