Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit program Speedfan.

Stáhl jsem si program Speedfan abych mohl kontrolovat teplotu pc. Když ale nastavím větrák na určitý počet otáček tak se mi po asi 20ti vteřinach zase stlumí na 19%. Nevíte jak to nastavit aby větráky běžely pořád na určený počet otáček a nestlumily se po chvilce? Díky

Na tich 19% se mi pc přehřívá, tak pustim větráky na třeba 80% a pc jede jak má. Grafika se neseká a pc jede rychleji. Ale po chvilce se mi to stlumí na samo na tich 19%. A to mam vypnuté v tom programu automatické otáčky. Neexistuje ještě nějaký program kde bych si nastavil rychlost větráků?

Ne, ne, ten počítač je vevnitř vyčištěnej. Všechen prach je prič. Je už starej tak jsem myslel zesílit ty větráky aby běžely rychleji. Ale po chvilce se stlumí na původní hodnotu. To nevadí budu si kupovat novej počítač, holt pude tůten do zběrnýho dvora dřív.

Já se tě jen ptal, jak máš větranou bednu a ty mi odpovídáš na všechno možný, jen ne na to, jak to větráš. Pokud neodvádíš teplo z bedny, tak je jasný, že se ti to hřeje. Ono přehřívání komponent není obvykle záležitost té jedné komponenty, ale bedny jako celku.
I když si najdeš jinou poradnu, stejně ti hovno poradí, když se na hovno zeptáš.