Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hlídač změn webových stránek pro FF?

Lidi nenašlo by se nějaký takovýdle plugin: 3149

Potřebuji hlídat změny na webových stránkách a často je chodit navštěvovat. Tenhle plugin funguje suprově- detekuje změnu a otevře mi web v panelu, ale už si jaksi nezapamatuje že jsem tu novou verzi shlédnul a po chvilce mi web zase zobrazí. Je to easy web, není tam ani žádná reklama, která by to narušovala.

Víte o nějakém pluginu? Program nechci, jen plugin...

Já jsem to nějak nepochopil. Co tedy vlastně chceš? Píšeš, že plugin Notify 0.92 je super a ptáš se, jestli někdo neví o nějakém pluginu.
Odpověď na dotaz v tvé předposlední větě:
"Tak si nainstaluj ten Notify když je super."

Neměl jsem na mysli žádné datum, ale nastavení nějaké "prodlevy", jak často se má "koukat".
Ale tím by se asi nevyřešilo to, že upozorňuje i když se nic nezměnilo. Třeba by to mohlo mít nějakou "citlivost změn". Když tam třeba vleze vyhledávací robot a jeho návštěva se uloží do databáze (vznikne změna) (navíc běžným návštěvníkům neviditelná. Chtělo by to, aby takové malé změny hlídač ignoroval a hlásil až když se to změní třeba o jeden odstavec textu či tak.
Není v nastavení pluginu něco takového?