Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI Gx620x-nejde wi-fi

Ahoj všem,obracím se na vás,protože už nevím jak dál.
Na notebooku je cedulka Intel wi-fi.Stáhl jsem tedy ovladače Intel a nainstaloval.Wi-fi je zaplé i na notasu ale nejde.
Nainstalováno a ve Win7 32b. na panelu nástrojů je v nabídce jen
Frrezone,širokopásmové připojení (ty vytáčejí)
Připojení k síti VPN a Wireles connection network 2 (ty ale chcou pevné připojení)
Ve správci zařízení jsem wi-fi nenašel,ale pod bluetooth je jedno neznámé zařízení:řadič Intel(R) ICH9M rozhraní LCP 2919

Nějaké nápady?díky

tak proč jsi to nenapsal, když jsem se ptal?
sběrnice lpc je součástí chipsetu, takže je celkem nejasné, proč to nefunguje a co je tam vlastně nainstalováno.

.. Wireles connection network 2 (ty ale chcou pevné připojení)

proč nepoužíváš českou verzi windows, když se domníváš že "wireless" znamená drátové připojení?

obávám se, že na základě takových informací nejde závada určit.

Nejsem si z toho tvého zvláštního popisu problému jist oč jde...

Na notebooku je nainstalován OS Windows 7, ovladače, pravíš, jsou nainstalované všechny a správné (chápu, že na spodku notebooku jsi správně /?/ poznal, pro který WLAN modul stahuješ ovladače - GX620 užívá buď Intel nebo Atheros).

Ve Správci zařízení - Síťové adaptéry - tady by měl být vypsaný. V Everestu položka Síť - Síť Windows. Není?

Mimochodem - k čemu že připojuješ kabel od netu, když zkoušíš wi-fi na notebooku??

P.S. Přečetl jsi alespoň manuál (i když v jejich případě velmi chudý a obecný)?
http://eu.msi.com/index.php?func=downloaddetail&ty pe=manual&maincat_no=135&prod_no=1529

Ano jsou tam správné ovladače člověk by musel být slepý aby nerozeznal slovo Intel wifi 5100.
Ve správci zařízení ani v programu Everest se mi nezobrazuje...jen ethernet.
Pokud připojím kabel od internetu do sítové karty v notebooku aktivuje se mi v panelech Wireles connection network 2 jako aktivní.
Pokud kabel vytáhnu je u něj křížek a píše: toto připojení požaduje aktivní připojení k internetu.

Nainstaloval si tam tie windows uplne nahovno resp. ktovie kolko uz si tam cpal ovladacov ktore sa tam teraz medzi sebou mlatia. Wireless connection je vzdy bezdratove pripojenie, a teda ak je aktivne tak si pripojeny cez wifi. Na ktoru wifi siet si pripojeny to sa dozvies ked si spustis spravu sieti.