Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta (přehřívání)

Zdravím lidi Mám grafickou kartu která se přehřívá. Vím to tak, že větrák hučí, je hodně zaprašený (díval jsem se) když hraju např Battlefield Bad Company 2 tak se mi PC po nějaké době samo od sebe vypne. Já se vás tedy ptám dokázal bych tu kartu vyndat bez toho, abych něco poškodil a abych to přehřívání nějak vyřešil? díky za veěkerou pomoc

Grafika je:
L1953T @ 1280x1024
ATI Radeon HD 2600 XT (Sapphire/PCPartner)

Dobry chtel bych se zeptat cim by to mohlo byt taky tuto grafickou kartu radeon sapphire hd 2600xt 512mb sesavu mam amd atlon 64 x2 5000+ zdroj 450w ramky 2gb zakladovku msi a prehriva se a grafika zahreje se a spadne to az do restartu pri visim zatizeni dekuju za odpoved kdzytak piste na Lubi12@centrum.cz