Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj - jaký doporučujete?

Zdravím, mám zase dotaz, tak se prosím nezlobte. Jaký doporučujete do stolního PC zdroj, tedy myslím značku a výkon? Hraji hlavně novější hry. Dále se mě dost zahřívvá grafika, vylepšil by to prosím i silnější zdroj? Děkuji všem za radu. S pozdravem David
Zmena predmetu, pôvodne: Zdroj (los)

Dále se mě dost zahřívvá grafika, vylepšil by to prosím i silnější zdroj?

Ne. otázka je co zda se opravdu přehřívá, v pátek mě jeden zákazník tvrdil že se mu přehřívá grafika- že má přes 60stupňů (byla to grafika s pasívním chladičem kde do 100stupňů je to pořád normální teplota)