Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno externí harddisk

ahoj, koupil jsem si ex.harddisk 2.5 a chtěl bych ho připojit třeba k mikrosystému nebo k DVD rekordéru, ale když tam strčím ten USB kabel tak se nic neděje, nevím jestli to stačí propojit to jenom s USB kabelem, na tom harddisku je ještě jedna zástrčka s nápisem DV IN a nevím na co je.

díky všem co mi poradí

Jsi si jistý, že výstup z Videa zvládne napájet tvůj HDD?
Jaký formát HDD jsi udělal? Těžko se dá přepokládát, že tvůj přístroj si poradí s formátem NTFS

DV IN je vstup pro Digital Video. Pokud tvůj externí HDD umí takový výstup poskytnout...