Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avast neběží

Prosím o radu. Po dnešním startu PC mi nenaskočil antivirus Avast 5.
Skrze centrum programu jsem již zkoušel "Opravit" i "Spustit program", ale stále nechce naskočit.
Už jsem zkoušel i restart, ale ani to nepomohlo.

Problem je vyrieseny, nepomohlo priamo to z tej stranky Avast, ale nasiel som utilitu na odinstalovanie na Avast fore, musela sa spustit v nudzovom rezime, potom som nainstaloval nanovo, stale to neslo, ale uz bolo mozne registrovat a potom to naskocilo, takze asi predsa ta registracia, nieco sa tam zablokovalo...

Takze ak by mal niekto rovnaky problem - nepomahalo by preinstalovanie, oprava, tu je odkaz na temu aj s odkazom na utilitu ktora mi pomohla:

uninstall-utility

Pripominam ze ak mate rovnaky problem, tuto utilitu pouzite aj ked je mozne Avast odinstalovat beznym sposobom.