Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba při instalaci softwaru pro scanner

ahojte
Mám takový trošku problém :-) mám scanner HP scanjet 3970 a potřebuju ho dostat pod Win Vista tak, aby jsem tam měl i komplet software co je s ním dodávaný (hlavně scannování do PDF). jenžeten soft je určený do win XP (nefunguje ani spuštění v režimu kompatibility). na netu jsem našel návod: http://forums.techarena.in/vista-hardware-devices/ 694158.htm (je až skoro u konce). Spočívá v tom, že se přes plnou instalaci (soft a driveryú pro HP 3970 má nainstalovat velmi podobný model (tuším 3640), který už má podporu na Win Vista. Ale při instalu druhého softu mě vyběhla tato chyba. Nevíte někdo co s ní? Při odesílání chyby do HP to stáhlo nějakou aktualizaci od HP, ale problém přetrvává. Díky za jakoukoliv radu.

na stránkach hp existuje už dva roky update/hotfix pre scannery a multifunkčné zariadenia od hp ,stačí si nájsť príslušnú typovú radu zariadení a stiahnuť scan-software update pre vista a novšie systémy,update existuje pre všetky zariadenia,pre ktoré ešte existuje podpora pre nové operačné systémy a funguje v 32/64-bit verziách......