Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multifunkční zařízení HP PSC-1315 a problém ze softwarem

Zdravim.Mám doma tohle multifunkční zařízení.Ale ten soft co je k tomu mi pořád dělá nějakej problém.Včera jsem přeinstalil Win XP Home a vím ,že mi ten soft k tiskárně dělá problémy,tak jsem po nainstalování ovladačů šel instalovat tu tiskárnu.Vše proběhlo OK ,ale když chci dát aktualizovat software ,tak mi to píš hlášku "Došlo k chybě aplikace z důvodu chybějící knihovny softwaru.Musíte znovu nainstalovat aplikaci.Aplikace bude ukončena.HPSU-0004" .Přeinstaloval jsem to a nic,pořád to samí.Nevíte jak to odstraním? Dík

Sem to ještě jednou přeinstaloval a už to funguje.Sem to odinstaloval,pročistil registry pomocí CCcleaner a ReGleaner .Zbytky po ty starý instalaci ,co nešli smazat jsem smazal v nouzovím režimu.Skusil jsem to znova a už to jde.Tenhle dotaz jsem psal proto,protože to nebyla první chyba co my to kdy hlásilo.Teď ,ale doufám že to bude bez problému fungovat co nejdéle