Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdíl mezi notebooky

Dobrý den.

Mohli byste mi, prosím, říct, jaký je rozdíl mezi těmito notebooky: SearchAdvanced.asp

Ten prostřední má jiný procesor, jde mi hlavně o ty dva krajní. Dle parametrů jsou stejné, akorát ten s příznakem BAZAR má cenu ještě vyšší než ten, který by měl být nový. Nebo to chápu špatně? Kde je tedy rozdíl?

Děkuji za případné odpovědi.

Já zas nechápu vaši reakci. Vždyť píšu že

Ten ntb se zárukou 6měsíců by bez výrazné slevy koupil jedině DEBIL.

Ano je tím myšlený ten dražší vpravo kterému říkáte bazarový. Chtěl jsem tím říct, že pokud jej neslevní dost hluboko pod cenu toho nového se stejnou konfigurací tak nemá cenu o něm uvažovat.