Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC se restartuje, padá firefox a hry

zdravim, mam problém s jednim PC..
když je zapnutá hra, PC se po čase (20 - 30 minut) restartuje..
firefox se vypne a hodí chybu, media player totéž..
samotný OS např. s QIPem běží bez problému..
začlo to po výměně grafiky a HDD, tedy i reistalaci OS..
ani jedno to nedělá, zkoušel jsem to vrátit do původní konfigurace..
chyba ve výpisu ukazuje na RAMky ale ty jsem zkoušel měnit.. projel jsem je i memtestem, vyhodilo to spoustu chyb ale předtim běželi bez problému..
je to 100% chyba HW protože při prvním pokusu o reistal mi to spadlo taky, poté jsem instal udělat od začátku..
všechny ovladače jsou naistalované..
jediné co by to mohlo dělat je zdroj nebo MB.. ani jedno nemam možnost vyzkoušet vyměnit ale před výměnou GK a HDD vše v pohodě..
V čem bude problém??
díky za odpovědi..

edit: teploty všude OK..

tak už mě nebaví zkoušet co s tim je.. Pravděpodobně je špatná deska protože všechno ostatní sem snad už vyloučil..
Dokonce jsem desku u vytahnul z bedny abych zjistil jestli třeba neni někde zkrat ale je to pořád stejné..
Předchozímu majiteli to dělalo taky, jen je mi divný že mi to cca týden běželo v pohodě..
značim jako vyřešeno :-)