Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se připojit k jiné wifi síti

Tento problém nemám já, ale moje kamarádka; proto neznám všechny info do detailů, ale bude se snažit odpovídat na doplňující dotazy.

Jedná se o notebook s WinXP a wifi adaptérem (Atheros?). Doma je zřízen internet od místní firmy, notebook se připojuke k APčku, který je v domácnosti. Připojení je automatický a funguje bez problémů.

Kdekoli jinde, třeba ve škole se nedají zobrazit bezdrátové sítě. Normálně se dá v Ovládacích panelech zobrazit dialog se vyhledanými okolními sítěmi. V tomto případě však WinXP zobrazí něco ve smyslu, že je nelze zobrazit, neboť je používána jiná aplikace (Atheros manager?).

Takže: Co udělat, aby se zachovalo stávající nastavení pro připojení do wifi sítě doma a šlo se připojit i k dalším sítím?

Budou-li třeba další info, dodám.

Pavel

Da sa to uplne jednoducho tak ze ju naucis pouzivat ten atheros manager, urcite ma ikonku vpravo dole a daju sa v nom aj vyhladavat siete a aj pripojit sa na ne.

Prepnut na klasicke Windows hladanie sieti sa to da (tiez v tom manageri alebo vo Win - vlastnosti wifi niekde v rozsirenych neviem zhlavy kde), ale potom by si z nej musel vytiahnut ze jake heslo ma ta jej domaca wifi siet, a kedze je jasne ze heslo asi nevie by som do toho nedrbal a pouzival ten atheros manager.