Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COM port

Čau koupil jsem si diagnostiu obd diag elm 323 porodejce psal ze pry mam najit port kterej nema ovladac od microsoftu jak na to diky

Jaky mas problem? Nezaujima nas jaky nezmysel ti psal nejaky magor prodejce, ale zaujima nas tvoj problem.

Existuju diagnostiky ktore sa strkaju do serioveho portu, to je toto:
File:Serial_port.jpg
ak to na PC nemas tak mas smolu (niekedy staci vyviest konektor z dosky, vid navod k tvojej zakl.doske, alebo nudzovka moze byt PCI karta s COM portom), alebo mal si si kupit diagnostiku ktora sa zapaja do USB (aj take existuju)