Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chipset základní desky - ovladače

Dobrý den.
Potřeboval bych někde sehnat ovladače pro Chipset základní desky.
Udělal jsem vše podle http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-desky .
Avšak u základní desky se mi zobrazuje :

Výrobce : Hewlett-Packard
Produkt : 3636
Verze : 33.22
Sériové číslo : Base Board Serial Number

Vyhledával jsem na google podle těchto informací, ale nic co bych potřeboval jsem nenašel.
Předem děkuji.

Ale mas tam vpravo "software and driver downlads" tam si kliknes vyberes si OS a nainstalujes vsetko. (okrem BIOS samozrejme, diagnostic tiez nemusis). NEchybaju ti ovladace pre chipset, ale chyba ti ovladac pre nejake specialne hovadina-device ktore v tom NB je.

Ak mas znackovy notebook tak to ma istotne aj recoevry oddiel kde su ulozene predinstalovane Windows vcetne vsetkych ovladacov a ostatnych veci tak aby vsetko fungovalo, tak nechapem naco tam instalujes Windows ked to nainstalovat nevies.

P.S. ked tam bude nezname zariadenie aj po nainstalovani vsetkeho z tych stranok, tak to neries, pokial vsetko funguje.