Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na výtváření půdorysů

Dobrý den,

Nevíte o nějakém jednoduchém programu kde bych si vytvořil půdorys domu vč. rozměru a také umistování jednotlivých objektů jako jsou dveře a pod. ? Viz. půdorys na tomto odkazu http://www.gservis.cz/projekty-rodinnych-domu/proj ect.jsp?resize=small&pk=atlas#plans , Zkoušel jsem ArchiCad 13 ale to už je moc složité na mě :-) Chci něco jednoduchého kde můžu vytvořit neco obdobného tomu co je v odkazu. Děkuji za pomoc

tk to nevim.. ja osobně sem na škole kreslil v Autocadu = Placeny. v Praci ted rysuji v Catii = je to 3d a placene. jedine co jsem doma pouzival byl Sweet Home 3D.. je to velice jednoduche a pokud si vydrzel kreslit v Archicadu 4hod aniz by si jej chapal tk tohle budes zvladat za chvili..(pokud se nepletu muzes si do nej naimportovat nejake objekty z jejich www a to zdarma)