Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Saphire HD5670 a 3 monitory

Dobrý den, neví někdo, jak přesvědčit grafickou kartu Saphire HD5670, aby zobrazovala obraz na třech monitorech? Mám nainstalováno na winXPP, karta funguje bez problémů, je nainstalovaný CCC (catalyst manager), ale nicméně jsou aktivní vždy jen 2 monitory ze tří.
děkuji

začínám se velmi obávat, že to vůbec karty neumí. Nyní jsem vyzkoušel MSI ATI Radeon 5670 s výstupy HDMI, DVI, display port a situace je přesně stejná. Všechny tři monitory v CCC manageru vidím, ale mohu si pro zobrazení zvolit dva z nich.
přiznám se, že nevím jak dál.

eyefinity má obmedzenia,grafický čip musí mať minimálne dva aktívne displayport konektory v jadre čipu,inak je konektivita obmedzená len na dve zobrazovacie zariadenia súčasne,takže plnohodnotná eyefinity sa v podstate týka len čipov s jadrom cypress, a to je len ati hd58xx séria-ovšem v tom si trošku protirečí aj samotné amd,ktoré uvádza,že daná technologia je dostupná na minimálne ati 5400 sérii,ovšem pokial sa zachová podmienka minimálne dvoch aktívnych displayportov na grafickom čipe-už 56xx séria má obvykle len jeden jediný displayport,jeden hdmi a jeden vga ,54xx radeony obvykle len displayport a jeden vga alebo kombinácia dvi+vga,hdmi+vga,dp+vga,ale nevidel som žiadny reálne predávaný 5400 s tromi konektormi,vždy mal len kombináciu dvoch výstupov a plus nanajvýš nejakýn typ tv-out konektoru,takže podla toho mi vychádza,že bežne dostupné grafické karty ati 56xx skutočne túto technologiu nepodporujú...

A nechceš toho trochu moc od vga za 2000 kč?
Poku to chceš na hry na 3 monitorech, tak na to rovnou zapomeň. To by jsi potřeboval alespoň HD 5850 (nejlépe v CrossFire zapojení) To ta tvoje karta neutáhne ani omylem. Sama má co dělat s monitorem jedním ... :-/

to si kde zistil,že to neutiahne ? grafika utiahne to,na čo je stavaná,viac monitorov a zobrazovacích zariadení utiahnu aj ovela slabšie grafické čipy a graf.karty než ati 56xx,záleží od výrobcu,čo a ako spraví a nieje treba žiadne crossfire a podobné záležitosti,cena nie vždy automaticky vypovedá o schopnosti karty-napr.quadro nvs,ati fireMV/fireGL V3xxx/ati firePro3xxx,matrox M9x majú štandartne podporu pre 4-6 monitorov a cenovo neprekračujú cca 3000-3500 českých korún